drukuj Strona główna

Fabryka sponsoruje

14-08-2008

Fabryka jako jeden z największych zakładów i pracodawców na Podkarpaciu stara się być obecna i wspomagać finansowo przedsięwzięcia kulturalne i sportowe regionu zarówno te o zasięgu lokalnym jak i mające charakter międzynarodowy. 

 

W ostatnim czasie byliśmy obecni na trzech imprezach, które już w sposób stały wpisują się w klimat regionu.
W dniach 20 i 21 czerwca po raz szósty region Podkarpacia rozbrzmiał w rytmie bluesowych dźwięków w ramach wielkiego muzycznego wydarzenia jakim był Przeworsk Blues Festiwal. Impreza jest wysoko notowana wśród innych imprez bluesowych odbywających się w naszym kraju, z roku na rok gwarantuje dobrą zabawę przy świetnej muzyce. W tym roku największą gwiazdą festiwalu był Paul Lamb, który wystąpił ze swoim zespołem The King Snakes.
Z kolei w dniach 28-29 czerwca odbyły się Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa Podkarpacia w Celności Lądowania nad zalewem „Czyste” w Grodzisku Dolnym. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Kielc, wyprzedzając skoczków z Mielca i gospodarzy z Grodziska Dolnego.
Poza kolorowymi spadochronami na grodziskim niebie można było podziwiać pokazy samolotów, uczestniczyć w konkursach wiedzy lotniczej oraz obejrzeć liczne występy estradowe.
W trakcie pierwszego lipcowego weekendu odbyły się uroczyste obchody Dni Gminy Tryńcza, w ramach których przeprowadzono wybory Miss Gminy Tryńcza. Zwycięstwo z konkursie przypadło mieszkance Woli Buchowskiej Kamili Kojder która otrzymała nagrodę ufundowaną przez Fabrykę Wagonów Gniewczyna. Uroczystego wręczenia dokonała Izabela Krzan Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.
 

wstecz

Oferta